Intencje modlitewne


Nabożeństwo ku czci Matki Bożej i Świętego Wojciecha w soboty po Mszy świętej wieczornej.

W czasie tego nabożeństwa modlimy się w intencjach wiernych.

Zapraszamy również do wspólnej modlitwy w powierzonych intencjach:

Intencje modlitewne - lipiec 2017

Intencja: Panie Jezu proszę Cie o łaskę znalezienia dobrej żony oraz o czystość serca. Intencja: Proszę o modlitwę w intencji otwarcia serca mojego i Roberta na wzajemną miłość. Boże drogi jeśli jest wola Twoja daj nam szczęśliwy związek małżeński. Błagam o pokój i uwolnienie od tego co złe i nas rozdziela, przemień nasze serca i […]Czytaj więcej »

Intencje modlitewne – czerwiec 2017

Intencja: Bardzo proszę w intencji córki Ani, o światło Ducha Świętego, łaskę Bożą i ratunek dla niej w zagubieniu i niemocy, o uleczenie poranień, o litość Bożą dla niej. Intencja: Proszę o modlitwę w intencji cudu miłości pomiędzy  Magdą a Pawłem. Intencja: Proszę o modlitwę za męża o jego nawrócenie, uzdrowienie i uwolnienie od nienawiści, […]Czytaj więcej »

Intencje modlitewne – maj 2017

Intencja: W intencji Wojtka by pomyślnie zaliczył rok szkolny i zaufał Bogu. Intencja: Proszę o łaskę uwolnienia od nałogów i zniewoleń dla Wojciecha. Intencja: Proszę  o łaskę żywej wiary i uzdrowienie duchowe dla  Wojciecha i Bogdana oraz o łaskę zdrowia dla Anny. Intencja: Proszę o modlitwę o zdrowie Wojtka Intencja: Święty Wojciechu Patronie mego najukochańszego […]Czytaj więcej »

Intencje modlitewne – kwiecień 2017

Intencja: Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie . Żeby był dobry uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.Czytaj więcej »

Starsze wpisy »

Intencje można do nas wysyłać drogą elektroniczną.

Imię i nazwisko

Adres email

Intencja