Intencje modlitewne: 2020


Intencja:
O znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Zuzi,Joli,Ali,Krzyska


Intencja:
O ustanie pandemii, o pokój na świecie, o uczciwy wynik wyborów prezydenckich w USA, o swiętość, roztropność, pokorę dla wszystkich kapłanow i osób konsekrowanych, o odnowę świata i kościoła przez Niepokalaną, o zdrowie dla mnie, dziękuję za otrzymane Łaski.


Intencja:
W intencji odnalezienia żywej wiary oraz o łaskę znalezienia dobrze płatnej pracy


Intencja:
Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet


Intencja:
Prosim o najdenie prace domu adresu muza priatelov zdravia. Za zrusenie chudoby prekliatia samoty nezamestnanosti tragedii molestovania vsade kde idem
Dakujem


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córy Magdaleny z choroby nowotworowej, mojego męża, i mnie z wielu chorób.


Intencja:
O Łaskę zdrowia, bezpieczeństwa, pracy, stabilności finansowej, radości, przyjaźni, dobrego męża jeżeli taka jest Wola Boża. O Łaskę ustania pandemii i pokoju na świecie. Za pewną osobę o rozwiązanie jej problemów.


Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans, rozstał się z kochanką i wrócił do domu.


Intencja:
O spokój duszy i radość nieba dla śp. Heleny Słabickiej najukochańszej mamusi.


Intencja:
Panie Jezu i Mamo Boża przepraszam za wszystko, za wszystko dziękuję i błagam o długie życie i zdrowie i szczęście i brak problemów dla moich Rodziców Michała i Renaty. Żeby też materialnie niczego im nie brakło nigdy. A dla mnie żeby nie ingerowali może tak w moje życie, nie martwili się o mnie i naprawdę się cieszyli i nie denerwowali. I żebym już teraz zamieszkała sama. Karolina, lat 31.


Intencja:
O radość nieba dla śp. Heleny Słabickiej.


Intencja:
Św. Wojciechu Proszę Pomóż rozwiązać problem z pracą dobrze płatną. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie błogosławieństwo finansowe. O dobrą żonę. O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu, mądrości bożą, rozum boży. O uwolnienie z lenistwa, depresji, niemocy. Rozum Boży, mądrości Bożą, bojaźń Bożą.


Intencja:
Proszę o zdrowie dla mojego męża, który będąc w głębokiej depresji złożył pozew rozwodowy. Proszę też o dary Ducha Świętego, abym właściwie odpowiedziała na niego. Postaw na mojej drodze dobrych ludzi, którzy pomogą mi przetrwać ten trudny czas, bo jestem zupełnie sama.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór mamy Heleny o łaskę uzdrowienia oraz potrzebne dla niej siły w walce z chorobą.


Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla cioci umierającej na raka nerek. Bóg zapłać.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia i zdrowia dla mnie i mojej rodziny,
o przezwyciężenie problemów zdrowotnych,
o uwolnienie z zadłużenia oraz odkrycie i zrealizowanie powołania.