Intencje modlitewne 2022


 

Intencja:
proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji kredytowej. O pilne i szybkie i korzystne sprzedanie mieszkania. O znalezienie dobrego kupca, O Bożą  ochronę w sytuacji lęku. O błogosławieństwo w pracy. O interwencję Pana Boga.
Z serca dziękuję,
Danuta


Intencja:
Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla córki Julii


Intencja:
Proszę o uzdrowienie życia


Intencja:
O uratowanie związku. Aby Bóg dał jak najszybciej łaskę powrotu, miłości i spokoju serca.


Intencja:
Panie Jezu proszę o powrót mojego męża do domu. Proszę, żeby otrzymał dobrą propozycję pracy. Proszę o dar wiary i nawrócenia dla mojego męża.


Intencja:
Św. Wojciechu Pomóż znaleźć dobrą pracę stałą w Londynie dla Adriana szybko. Dary ducha św.
O zdrowie, siły, mądrości, rozum.
Błogosławieństwo finansowe. Uwolnienie z lenistwa, depresji, kompleksów, nerwicy, stresu, niemocy.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji szybszego powrotu do zdrowia po bardzo ciężkiej kontuzji.


Intencja:
O uzdrowienie mojej mamy z nowotworu i przerzutów


Intencja:
Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw.


Intencja:
O uzdrowienie mojej mamy Małgorzaty z nowotworu i przerzutów


Intencja:
Św. Wojciechu Pomóż znaleźć dobrze płatną pracę stałą w Londynie dla Adriana.
O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie. Zdrowie, siły, mądrości, rozum, cierpliwości  dla Wandy, Czesława, Stanisława, Mariana, Adriana, Renaty, s.Anieli, s.Gizeli, Gienka, Lilie


Intencja:
Szczęść Boże,  proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa. O nawracania Przemka przez wstawiebuctwo św. Józefa i by Bóg dotknął jego serca i uzdrowił z zatwardziałości i ze ranień i  nieprzebaczenia . By córeczka Olą nie cierpiała ale była szczęśliwa.  Również za mnie bym miała siły walczyć o małżeństwo i być wsparcie  dla córki oraz o łaskę przebaczenia mężowi wszystkich zranień, by dobry Bóg uzdrowił nasze relacje w rodzinie. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz o potrzebne łaski przez wstawienuctwo św Rodziny .  By Pan również dotknoł tego co jest też opciazeniem przez innych osób które nam złe życzą a przeważnie przez rodziców lub teściów innych osób by  Pan i Maryja chronili nas przed tym. Ewa


Intencja:
Duchu Święty, proszę Cię o łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy.
Proszę też wszystkich o modlitwę w tej intencji.
Jezu ufam Tobie


Intencja:
Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudności na mojej drodze życia, o poukładanie życia osobistego, o opiekę nad nad moja rodzina, o zdrowie dla mamy i dla wujka, o pokój i zgodę, o uzdrowienie relacji z narzeczonym, żeby na nowo zapanowała zgoda pokój i miłość, o przemianę jego serca, o wyrozumiałość, szacunek, zaufanie i uczciwość, o to żebyśmy nie mieli tyle przeszkód żeby być razem, byli dla siebie wsparciem, o wspólną i szczęśliwa drogę w życiu, o to żeby nasza miłość nigdy nie zgasła, wróciły dawne wspomnienia naszych wspólnych chwil, o to żeby narzeczony nabrał chęci i siły do ratowania naszego związku, nie przejmował się przykrymi słowami osób trzecich, żebyśmy pokonali wszelkie zło i pokusy, i mogli zawrzeć związek małżeński. O naprawienie relacji z rodziną narzeczonego, wyjaśnienie nieporozumień z mamą narzeczonego, zgodę, żeby zrozumiała i zaakceptowała moja sytuację w domu.


Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o wybawienie od fałszywych oskarżeń przed sądami i szybki powrót do domu Wojtusia i Darka.


Intencja:
Proszę o modlitwę o rozwiązanie problemów i poukładanie spraw w związku z narzeczonym, żeby jego rodzina zaakceptowała i zrozumiała moja sytuację w domu , żeby ta burza która toczy się między nami w końcu się skończyła, o pogodzenie się, szczęśliwy związek, miłość, szacunek, nadzieja.


Intencja:
Szczęść Boże,

Proszę pokornie o modlitwę o wynagrodzenie wszelkich zniewag Maryi, uzdrowienie mnie ze wszystkich infekcji wirusowych bakteryjnych autoagresywnych tarczycy, stawów, alergii w  tym opuchlizn ciała, stawów, naczyń krwion.,węzłów chłonnych, limfy, chorób tkanek, palenia , swędzenia ciała, przywrócenie wydajności w pracy. Proszę o modlitwę wstawienniczą o zdrowie dla naszej rodziny, szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostry. Proszę o modlitwę wstawienniczą w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, pracy i wspaniałego męża i pojednanie z wrogami Amen ❤️

Niech Pan Bóg weźmie te rzeczy i zrobi z nimi co zechce
Bóg zapłać

Marta


Intencja:
Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie.
Żołnierz Wojska Polskiego Maciej


Intencja:
O przemianę wewnętrzną Krzysztofa, o dobrego, odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie, o zdrowie, zgodę, opiekę Maryi, bezpieczeństwo, dobrych ludzi, Boże błogosławieństwo, wyjście z problemów, siły w pokonywaniu problemów, Światłość i dary Ducha świętego, pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi, Krzysztofowi i jego Rodziny


Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o poukładanie życia osobistego i uczuciowego i  wyjaśnienie wszystkich nieporozumień. O rozwiązanie problemów. O powrót narzeczonego, wybaczenie win i skruszenie jego serca. Bron od wpływów złych ludzi. O szczęśliwy związek i żebym miała jak najmniej przeszkód w życiu i zmartwień. O lepsze życie i wyjście z problemów finansowych. O szczęście radość i miłość w życiu. O to żebym mogła zrealizować swoje marzenia i iść swoimi decyzjami, o to żebym stała się lepsza osoba otwarta na świat. O zdrowie dla mamy żeby wyzdrowiała z tej choroby i o zdrowie dla wujka. O spokój i zgodę w naszej rodzinie.