Intencje modlitewne 2021


Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji związku małżeńskiego Natalii i Igora oraz Michała i Ireny o wszelkie łaski zrozumienie i miłość. Dziękuję bardzo


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Św. dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia  naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.


Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę za moja mamę, żaden antybiotyk nie pomaga jej zwalczyć paciorkowca i też ma bardzo dokuczliwe problemy ginekologiczne oraz inne poważne choroby.


Intencja:
Modlitwa o dziecko.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam Maryjo zacząć wszystko od nowa abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.


Intencja:
Proszę o modlitwę o Łaskę wiary, o radość z majątku i dyplomu ukończenia studiów, o zdrowie,  abym czuła że mam powód aby ładnie wyglądać, o dobrą prace, o wyjście z dołka finansowego, dziękując za otrzymane Łaski.


Intencja:
Prosimy za naszego syna Bernarda Maryjo błagamy Cię o wstawiennictwo o cud zdania b trudnych egzaminów poprawkowych dla niego Ty wiesz w jakim jest on stanie psych i co przeszedł pomóż mu Uwolnij go od myśli które nie pozwalają mu normalnie żyć.


Intencja:
Proszę o zdrowie dla Krzysztofa, o szczęśliwy przebieg operacji oraz o zdrowie dla Stanisława. Bóg zapłać za otrzymane łaski. Aleksandra


Proszę o potrzebne Łaski w intencjach:
1. Zdrowia.
2. Szczęśliwego ukończenia stażu zawodowego.
3. Rozwiązania trudnych spraw urzędowych, prawnych i finansowych.
4. Siły i wytrwałości.
5. Wyrozumiałości współpracowników.
6. W intencji Pani Alfredy i Jej rodziny o wszelkie potrzebne dobro.
7. O ustanie epidemii.
8. O pokój na świecie.
9. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.


Intencja:
Proszę o szturm modlitewny przez najbliższe 4 miesiące Błagam o modlitwę w mojej intencji, gdyż znalazłem się w tak tragicznej i beznadziejnej sytuacji życiowej i zdrowotnej, że moje życie jest zagrożone. Wierzę jednak, że dla Jezusa Chrystusa nie ma rzeczy niemożliwych, o cud wyjścia z długów dla mnie, O cuda w moim życiu, O bardzo bardzo bardzo bardzo szybką pomoc dla mnie, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, światło Ducha Świętego dla mnie, abym się dobrze czuła, aby nic mi nie dolegałaby wszystkie objawy jakie teraz mam ustąpiły, Okaz mi swoje miłosierdzi bo wpadłem w duchową depresję i nic kompletnie mi się nie chce. Dziwny stan, ja cały czas próbuje robić z tym ale wydaje się że się pogarsza. Co raz mniej się modlę i co raz więcej takiego rozczarowania sobą.. Proszę o wsparcie bardzo bardzo e ,Dopomóż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować słuszne decyzje, Proszę dla niej o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw, o ufność i cierpliwość , o światło Ducha Sw.
w podejmowaniu decyzji, uwolnienia mnie od cierpienia i odnalezieniu szczęścia, o uzdrowienie mojej podświadomości, o uwolnienie mojej podświadomości, o odblokowanie mojej podświadomości, o uzdrowienie mojego serca, o uwolnienie mojego serca, o odblokowanie mojego serca, o uzdrowienie mojego mózgu, o uwolnienie mojego mózgu, o odblokowanie mojego mózgu, za mnie i za moja dusze, bardzo bardzo wielka i silna wiarę i nadzieję oraz miłość, bardzo ważnej mi sprawie, dziękuję za każde westchnięcie, o uwolnienie mnie i mojej duszy, o uzdrowienie dla mnie i mojej duszy, o odblokowanie mnie i mojej duszy, dla mnie o ducha świętego, o przemianę mnie i mojej duszy oraz mojego życia, o wszelkie dobro dla mnie, O Dary Ducha Świętego.
Proszę także o modlitwę w Panu Bogu wiadomych wszystkich moich intencji


Intencja:
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia naszego małżeństwa Lucyny i Irka, przemianę serca żony, o jej powrót do domu.


Intencja:
POKORNA PROŚBA O MODLITWĘ WSTAWIENNICZĄ ZA CHORĄ ŻONĘ ANNĘ
ŻONĘ ZABRAŁO POGOTOWIE NIEPRZYTOMNĄ 5 MAJA W STANIE KRYTYCZNYM,JEST POD RESPIRATOREM W ŚPIĄCZCE FARMAKOLOGICZNEJ LEŻY JUŻ 31 DZIEŃ PODPIĘTA NA OIOMIE covidowym . ja jako ozdrowieniec proszę o wstawiennictwo za nią.
w lipcu będzie 42 lata jak się poznaliśmy WSZYSCY MODLIMY SIĘ O WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH  UFNI W SIŁĘ WSPÓLNEGO BŁAGANIA.PROSZĘ O SZTURM MODLITEWNY DO NIEBA O POWRÓT ŻONY ANNY DO ZDROWIA. AMEN

 


Intencja:
O nawrócenie mojego męża i jego kochanki, o uwolnienie ich z więzów grzechu, o uratowanie naszego małżeństwa od rozpadu, o uzdrowienie zranień , o napełnienie jego serca miłością do mnie i naszej rodziny, o wzbudzenie w jego sercu pragnienia budowania wierności małżeńskiej. O nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała dla moich dzieci.


Intencja:
Jezu dobry, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu, Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się przeprosić za moje grzechy(Michała C,31 lat) zwłaszcza za grzechy, głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Dziękuję też za to, że żyję, jestem, za wszelkie łaski i za to że jesteście Aniele Stróżu, Aniołowie, Matko Najświętsza i dobry Jezu. Proszę o przebaczenie ,odpuszczenie i zapomnienie tych grzechów. Proszę o to aby moja mama Dorota C, ofiarowała mi swobodę w życiu, zarządzaniu sobą, swoimi finansami, aby nie kontrolowała mi życia, kont bankowych, wydatków, aby przestała się zajmować i interesować moim życiem, abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby zapomniały też te moje winy, grzechy głupstwa aby całkowicie przestały się mną interesować, wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby. Proszę też o łaski nawrócenia, wiary i inne słuszne łaski dla wszystkich trzech wymienionych osób(babci Pelagii C, mamy Doroty C, cioci Marii C) Proszę też o łaski dla mnie dotyczące przypomnienia, uświadomienia sobie wszystkich grzechów i wydobycia ich z siebie a także dobrej spowiedzi. .Ośmielam się prosić o wysłuchanie i jak najprędszą interwencje Anioła Stróża, Aniołów, Matkę Najświętszą i Dobrego Jezusa

 


Intencja:
Dobry Jezu, Matko Najświętsza wielbię Was i miłuję Aniele Stróżu, Aniołowie miłuję Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i mojej rodziny. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego, jasnego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać, gdzie się udać, z kim rozmawiać, do kogo się zgłosić, w jakich terminach i aby rodzina dowiedziała się w swoim czasie o mojej przyszłej roli i zaakceptowała to z życzliwością i wszyscy ludzie których po drodze napotkam też aby byli łagodni i życzliwi dla mnie. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi. Proszę też o wiele innych łask Bożych dla siebie i dla rodziny. Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniele Stróżu ,Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!.

 


Intencja:

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego brata Wojciecha.

Jezu ufam Tobie.


Intencja:
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie, by układ nerwowy i wszystkie pozostałe organy zaczęły funkcjonować poprawnie oraz by wszystkie szkody wyrządzone w organizmie zregenerowały się. Bóg zapłać.


Intencja:
Proszę Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i Świętego Wojciecha, by bliska osoba zmieniła zdanie.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji:
1. Dziękczynnej za otrzymane Łaski.
2. O uzdrowienie ze wszystkich chorób oraz zaburzeń.
3. O szczęśliwe załatwienie spraw prawnych, urzędowych, finansowych, administracyjnych, zawodowych.
4. O Łaskę przyjaźni i zrozumienia.
5. O nawrócenia w rodzinie.
6. O pokój na świecie.
7. W intencjach Pani Alfredy.


Intencja:
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią  i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią  i Mikołajem. Bóg zapłać.


Intencja:
1. O pozytywne rozpatrzenie spraw prawnych i urzędowych.
2. O znalezienie i trwałość pracy.
3. O pieniądze na życie.
4. O uzdrowienie z powikłań po-Covidowych.
5. O dar przebaczenia wobec pewnej osoby.
6. O Łaskę obrania nowej drogi i systemu wartości.
7. O Łaskę zrozumienia dla pewnych osób.
8. O dar Bożego pokoju na świecie.
9. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.


Intencja:
Proszę Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i Świętego Wojciecha oraz św. Agaty, aby wstawiali się za nami i naszymi bliskimi, wyjednują nam potrzebne łaski, opiekują się nami i chronią od wszelkich niebezpieczeństw, a także św. Agata niech da zdrowie wszelakie i oddali wszelkie nieszczęście, zwłaszcza nieuleczalnych chorób, kłótni, rozbicia rodziny, ciągłych chorób i niepowodzeń, izolacji od ludzi, chorych relacji, a zwłaszcza niech chroni przed atakami-działaniem demonów i ich popleczników wśród ludzi, niech ten biznes się uda proszę, wymódl mi wspaniałych ludzi, zwłaszcza żonę! Amen


Intencja:
BŁAGAMY ABY OLIWKA MOGŁA LEPIEJ WIDZIEĆ I SZYBCIEJ MYŚLEĆ I SPRAWNIEJ ZAPAMIĘTYWAĆ ORAZ ABY NAUCZŁA SIĘ WREŚCIE BIEGLE CZYTAĆ PISAĆ I LICZYĆ A DARUSIA MOGŁA SAMODZIELIE CHODZIĆ I MÓWIĆ.Z WIARĄ I UFNOŚCIĄ PROSZĄ O TO BOGA RODZICE BEATA I SŁAWEK.


Intencja:
Proszę o modlitwę ,która pomoże mi wyzwolić się z węzłów demonów i duchów ,które pogarszają moja stan zdrowia .BOG ZAPLAC