Intencje modlitewne 2023


Intencja:
Jezu, proszę o dziecko dla Beaty i Piotra.


Intencja:
Miłosierny Jezu, proszę  o łaskę nawrócenia  F. i A. O powrót  do kościoła. O uzdrowienie F. z gniewu i nienawiści za to, że jest adoptowany, że był molestowany przez kuzyna. O powołanie dla niego. Proszę o uzdrowienie A. z depresji po próbie samobójczej. Proszę uzdrowienie całą naszą rodzinę. Za mojego męża  J., o cud akceptacji F. Dla mnie, abyś obdarzył mnie Jezu silną wiarą i miłością do męża  i dzieci. Jezu, ufam Tobie. Matko Miłosierna módl się za nami.


Intencja:
Proszę Boga Wszechmogącego o łaskę zdrowia dla Karolinki, która bardzo kocham.
Pokornie błagam o łaskę przebaczenia w zaniedbaniu mi Jej i samego siebie.
Proszę o uzdrowienie naszej relacji, niech odrodzi się na nowo i wypełni wolą Twoją, przynosząc owoce nam samym i wszystkim wokół potrzebującym. Zechciej Panie, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości i odkryli w sobie dobro, które nas łączy, dzięki któremu możemy zbudować swoją przyszłość.
Panie mój ufam Tobie i wierzę w Ciebie, pomóż mi być pokornym i dobrym człowiekiem i ześlij na nas dary Ducha Świętego. Proszę uratuj nasz związek.
Dziękuję Ci Boże.


Intencja:
modlitwę za Martę i Wiktorię G. żeby zdały cały rok szkolny zaliczyły wszystkie oceny niedostateczne  na oceny pozytywne i cały semestr 1 z poprawy i semestr 2 proszę o egzaminów dla Anny cud zdania wszystkich proszę  sprawdzianów i zdania egzaminów państwowych na technika proszę o dar zdrowia dla Teresy i wyleczenie ze wszystkich chorób.


Intencja:
O uratowanie mojego małżeństwa. Dary Ducha Świętego dla żony Karoliny i wszystkich którzy będą obecni w sądzie na rozprawach rozwodowych. Niech światło Ducha Świętego przeniknie ich sumienia. Łaskę przebaczenia i chęci odbudowy relacji rodzinnych dla całej naszej rodziny. Maryjo ochraniaj swoim płaszczem szczególnie nasze dzieci.

 


Intencja:
z wielką pokorą zwracam się o modlitewny szturm do Pana w swojej intencji. Jestem osobą samotną, która musi pilnie do września sprzedać mieszkanie w stanie deweloperskim na które zaciągnęłam kredyt, w przeciwnym razie popadnę na resztę życia w długi, a nie jestem w stanie udźwignąć kredytu. Mam 50 lat i jestem osobą samotną.  Zgrzeszyłam pychą i zachłannością. Cały ratunek w modlitwie, ofiarowanych cierpieniach i postach sprawiedliwych. Na rynku nieruchomości zastój. Proszę o modlitwę w intencji pilnego znalezienia kupca i szczęśliwego rozwiązania. Proszę o ochronę przed myślami samobójczymi i choć słowo pociechy.