Intencje modlitewne – listopad 2018


Intencja:
Matko Boża proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów Krzysztofa i moich


Intencja:
O uwolnienie Barbary z mocy złego i łaskę nawrócenia.


Intencja:
Witam, prosze o to, by na swiecie nastapil pokoj; by chorzy byli uzdrowieni; by wielu byli pozytywnie (optymistycznie) nastawieni do zycia, by czuli sie szczesliwi pomimo roznych okolicznosci. Dziekuje!


Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie całej naszej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla każdego z nas i opiekę Matki Bożej nad nami wszystkimi.Bóg zapłać.


Intencja:
Proszę Cię Maryjo  o rozwiązanie trudnych problemów rodzinnych o opiekę nad nami zdrowie potrzebne łaski, znalezienie żony, ułożenie życia  i Boże Błogosławieństwo. Maryjo nasza kochana mamo uproś nam u Boga żywą wiarę, przemianę serca, zdrowie i  zgodę w rodzinie.


Intencja:
O ochronę duszy!


Intencja:
Matko Boża proszę o dobre ułożenie mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicka rodzinę.


Intencja:
O przemianę ojczyzny,zgodę, szybki rozwój kraju, bezpieczeństwo ochronę przed wszelkim złem Boże Błogosławieństwo opiekę dla obywateli i światło ducha świętego,realizację Bożego planu zbawienia, wybór Bożej drogi i opieki dla Ojczyzny oraz obywateli.