XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.
 2. W tym tygodniu:

08.09 – Święto Narodzenia NMP – po Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego i nasion

 1. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży będzie dziś w niedziele o godz. 12.oo. Spowiedź przed nowym rokiem szkolnym będzie dziś w czasie Mszy św.
 2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania będzie we wtorek o godz. 19.oo na plebanii. Zapraszam osoby, które z różnych powodów nie były bierzmowane. Po Mszy św. proszę by kandydaci do bierzmowania przyszli do zakrystii.

 

 1. I Komunia święta w naszej parafii będzie w III klasie. Spotkanie dla dzieci i rodziców będzie za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo.

 

 1. Przypominam, że przygotowanie do I Komunii i Bierzmowania powinno odbywać się w parafii. Proszę by dzieci i młodzież zgłaszali się na katechezę w parafii.

 

 1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego.

 

 1. W każdy piątek o godz. 15.oo Droga krzyżowa na naszej Kalwarii.
 2. Chłopców, którzy chcą być ministrantami i dziewczęta, które chcą śpiewać w scholce proszę by zgłosili się po Mszy św. do ks. proboszcza.

 

 1. 12 września o godz. 12.00, uroczysta Suma Odpustowa w Trąbkach Wielkich, która sprawowana będzie z okazji dorocznego odpustu ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i będzie jednocześnie dziękczynieniem za plony.

 

 1. Piesza Pielgrzymka z Gdańska do Trąbek Wielkich będzie w sobotę 11.09.2021 r. O godz. 9.30 będzie miała postój w naszej parafii. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce.
 2. Dzisiejsza niedziela będzie „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Po Mszy zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom w kraju i za granicą.

13. Beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej 12 września, godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie.

14. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Gość extra” o nowych błogosławionych: Prymasie Tysiąclecia i o Matce Róży Czackiej – cena 10 zł. oraz wrześniowy numer „Małego Gościa” dla dzieci.