V Niedziela Zwykła – 04.02.2024 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 1. V Niedziela Zwykła – 04.02.2024 r.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w środę po Mszy wieczornej,
  a w sobotę ku czci NMP i św. Wojciecha.
 3. W tym tygodniu:
  05.02 – wspomnienie świętej Agaty – dziewicy i męczennicy
  06.02 – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  10.02 – wspomnienie świętej Scholastyki – dziewicy
  11.02 – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  Zapraszamy szczególnie chorych i Klub Seniora na Mszę św. o godz. 10.30. Spotkanie w salce będzie po Mszy św. Jeżeli ktoś potrzebuje transport do kościoła proszę zgłosić w zakrystii. Bardzo proszę szczególnie w tym dniu odwiedzić chorych.
 4. Dziękuję za ofiary złożone na pomoc zakonom kontemplacyjnym – kolekta z 2 lutego. Zebraliśmy 350 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać’.
 5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w poniedziałek 12 lutego o godz. 19.oo. Poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w niedziele 18 lutego o godz. 12.oo.
 6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się od niedzieli 25 lutego do środy 28 lutego. Rekolekcje będzie prowadził o. Piotr Furman oblat. Zaplanujmy sobie czas by wziąć udział w naukach rekolekcyjnych.
 7. Msza w intencji małżeństw proszących o potomstwa będzie 8 lutego o godz. 18.oo.
 8. Bierzmowanie będzie 20 lutego o godz. 18.oo. Młodzież w czasie ferii może zgłaszać się na egzamin przed bierzmowaniem. Nowenna przed Bierzmowaniem rozpocznie się za tydzień w niedziele na Mszy św. o godz. 18.oo. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
 9. Spotkanie Rady Parafialnej będzie w poniedziałek 05 lutego o godz. 19.oo. Zapraszam nowe osoby, które chcą włączyć się w pomoc.
 10. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz dla dzieci
  „Małego Gościa”.