Intencje modlitewne – wrzesień 2016


Intencja:
SW Wojciechu wstawiaj się do Matki Bożej o opiekę zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień posługi kapłańskiej dla Ks Wojciecha Nowackiego otocz swoim orędownictwem
Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie, kierowanie, opiekę, siłę, mądrość i pomoc – o wyjście z wszystkich groźnych i niebezpiecznych kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju.


Intencja:
Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie wszystkich egzaminów przez mojego syna Mateusza oraz zaliczenie tego roku.


Intencja:
Proszę o modlitwę o powrót Jana do Marty, żeby stworzyli kochającą się rodzinę, żeby zamieszkali razem – ich córka strasznie cierpi przez ich rozstanie.


Intencja:
W intencji pani Alfredy o szczęśliwy werdykt sądowy oraz pomoc Bożą w uporaniu się z problemami Bogu wiadomymi, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i szczęśliwą obronę pracy mgr, o dobrą pracę, o przyjaciół, o trwałe uzdrowienie na ciele fizyczne oraz duchowe psychiczne, we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji Igi o uwolnienie jej od działania złego, powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznego, poukładania jej spraw życiowych i powrotu do szczęśliwego życia.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny oraz wyprowadzenie się z domu jestem DDA mój ojciec jest alkoholikiem nie potrafię ułożyć sobie życia. Bóg zapłać


Szczęść Boże.
Bardzo proszę o szturm modlitewny za mnie i we wszystkich moich intencjach Bogu wiadomych.
Bóg zapłać. Sylwia


Intencja:
O przemianę mojego serca i życia-łaskę ufności i całkowitego oddania Bogu.


Intencja:
… żebym otrzymała uczciwe zatrudnienie.


Intencja:
Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną we wszystkich intencjach, które noszę w sercu. Bóg zapłać. Sylwia.


Intencja:
Prosimy o modlitwę w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci.


Intencja:
Módlmy się za Anie, o wiele łask Bożych, opiekę nad nią Matki Najświętszej. Oczyszczenie od złych duchów i demonów, znalezienie dobrej pracy, aby na swojej drodze życiowej spotykała dobrych ludzi i uzdrowiła relacje z bliźnimi. Ciebie prosimy…
Szczęść Boże!


Ośmielamy się prosić o modlitwę w intencji naszych przedłużających się trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych (spodziewamy się czwartego dziecka, przy ciąży o tzw. mocno zwiększonym ryzyku…)

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna (a także prawna) – podejmujemy różne starania w tych sprawach, a najbliższe 1-2 miesiące (do listopada) będą decydujące, zarówno w tych sprawach materialnych, jak i zdrowotnych (narodziny dzieciątka powinny przypaść na pierwszy tydzień listopada).

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie i opiekę – o wyjście z wszystkich kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; także o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju, umiejętność dobrego wychowania.

Z góry bardzo dziękujemy!
Teresa i Witold