Intencje modlitewne – styczeń 2017


Intencja:

Proszę o modlitwę za nawrócenie Krzysztofa aby odszedł od tego złego towarzystwa, w które wpadł. Niech Bóg skruszy jego zawistne serce aby  Docenił mnie że byłam i kiedyś potrafił przeprosić za wszystko. Bóg zapłać.


Intencja:
Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa. O ochronę przed osobami które chcą te małżeństwo zniszczyć już do końca. O uleczenie mojego serca z bólu że moja żona zdradziła mnie i przespała się z innym mężczyzną. Bardzo też proszę o modlitwę żeby sąd nie skazał mnie na więzienie za napad z nożem i rozbój z kradzieżą czego nie byłem nawet światkiem.Inaczej moje życie cię skończy. Psychicznie jestem już wykończony i żyję codziennie w strachu, błagam pomóżcie mi w modlitwie i bo już nie daję sobie z tym rady i innymi sprawami które mnie już tylko dobijają.


Intencja:
O dobrego meza szczesliwa rodzine Ali ulge w cierpieniu i wytrwalosc w chooraz zdrowie zgode dobrych ludzi bezpieczenstwo opiekuj sie sw Wojciechu Ala Jola Krzyskiem o dary Ducha swietego Boze blogoslawienstwo przemiane madre decyzje dobry tydzien pozytywne zalatwienie trudnej sprawy znanej Bogu nadzieje na lepsze jutro spokojny dobry rok wyjscie z problemu Ali Joli Krzyska oraz nawrocenie tata zeby w naszym domu panowala harmonia spokoj a tato opamietal sie pracowal byl dobry.