Intencje modlitewne – lipiec 2017


Intencja:
O zdrowe potomstwo dla Anny i Mateusza.


Intencja:
O moc i światło Ducha Świętego by kierował i przepełniał całe moje życie. O siłę i mądrość w pokonywaniu trudności i słabości.


Intencja:
o dar wzajemnej, szczęśliwej miłości, sakrament małżeństwa.


Intencja:
Maryjo błagam o dobre rozwiązanie, o siłę  i zdrowie. Proszę całym sercem o to by już nikt mnie nie zostawiał samej. Tak ciężko żyć w poczuciu nieustannego lęku o jutro dla mnie i moich bliskich. Matko pomóż mi. Chroń moją córkę.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia małżeństwa Anny i Grzegorza, aby nie doszło do rozwodu ani separacji cywilnej. O odrodzenie się w nas pierwotnej miłości, szacunku, wzajemnej fascynacji, wierności i jedności małżeńskiej. O dar dialogu dla nas i przeprowadzenia szczerej, pojednawczej rozmowy. O szybki powrót męża do mnie i nasze szybkie pojednanie.


Intencja:
Proszę o  modlitwę  w  intencji  miłości  pomiędzy  Darią  a  Pawłem.


Intencja:
Panie Jezu proszę Cie o łaskę znalezienia dobrej żony oraz o czystość serca.


Intencja:
Proszę o modlitwę w intencji otwarcia serca mojego i Roberta na wzajemną miłość. Boże drogi jeśli jest wola Twoja daj nam szczęśliwy związek małżeński. Błagam o pokój i uwolnienie od tego co złe i nas rozdziela, przemień nasze serca i otwórz nas na Twoją miłość.


Intencja:
Bardzo prosimy o modlitwę w intencji poczęcia naszego dziecka. Staramy się już prawie 6 lat.. proszę też o modlitwę żebyśmy umieli przyjąć z pokorą to co przygotował dla nas Pan Bóg


Intencja:
Proszę o modlitwę za moje zdrowie mam boreliozę!
Bóg zapłać!