Intencje modlitewne – grudzień 2018


Intencja:
Najukochańsza Mateńko proszę o światło Ducha Św, pokój w sercu i łaskę opanowania stresu. Proszę aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie. Mateńko poprowadz mnie jutro w czasie rozmowy z Kierownikiem i współpracownicami. Mateńko brak mi już sił…


Intencja:
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity. O przetrwanie kryzysu i dar zrozumienia, o zdjęcie działania szatana w celu skłócenia, zdrady, zamętu, braku rozmowy i wszelkich złych mocy, które dręczą mojego współmałżonka.


Intencja:
Matko proszę o dobrego męża dla Doroty


Intencja:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety.


Intencja:
O szczęśliwy przebieg zabiegu kardiologicznego i powrót do zdrowia dla mojej mamy Józefy a dla taty o wewnętrzny pokój i zaufanie Panu Bogu w tym trudny czasie. Bóg Zapłać.


Intencja:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę,dobry ,spokojny nowy rok 2018,opiekę Maryi na ten nowy rok 2018 Ali, Joli, Krzyśkowi


Proszę o modlitwę za mnie. O uzdrowienie mnie z nerwicy i Depresji. O uzdrowienie mnie z innych zaburzeń psychicznych. O uwolnienie mnie. O oczyszczenie mnie. O uzdrowienie mojego Umysłu i mózgu. O uzdrowienie mojego myślenia
Bóg zapłać za modlitwę.


Intencja:
O uzdrowienie, o dobrego męża, o przyjaciół, o rozwiązanie wszystkich problemów, za osoby Bogu wiadome


Intencja:
Matko Boska, Ojcze Święty i wszyscy Święci – proszę o wsparcie, siłę, zdrowie i pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji. Błagam o Wasze wsparcie przy wyjściu na prostą. Proszę o ochronę przed złym.
Proszę i błagam o modlitwę oraz realizację moich intencji, które zanoszę do wszystkich Świętych, a w szczególności do św. Judy Tadeusza.
Panie Jezu – Ty się tym zajmij.
Bóg zapłać!


Intencja:
Proszę  o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety bo wystąpiły komplikacje podczas zabiegu.