Intencje modlitewne cz II – luty 2017


Proszę o modlitwę w następujących intencjach
 
W intencji Pauliny i Artura o dar macierzyństwa i ojcostwa, aby mieli zdrowe potomstwo.
Niech Jezus  błogosławi im każdego dnia i obdarza potrzebnymi łaskami,  a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu. 
 
 
O dobre zdrowie, długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.
 
O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą kobietę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień. O uzdrowienie go ze zranień i otwarcie jego serca na nowe, dobre znajomości.
 
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, którzy 20 maja 2017 r. wstąpią w sakramentalny związek małżeński aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu i czuwała nad nimi Boża Opatrzność. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. O uzdrowienie Damiana z nerwowości.
 
O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika, aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia małżeńskiego, a Maryja otaczała ich swoją opieką.
 
 
O zdrowie dla Krystyny, aby po raz kolejny pokonała raka.
 
 
Bóg zapłać

Witam mam na imie Kamil – wiek 29 lat pomodlici sie za mnie bym znalazl dobrą wierną zone i ze bym ja rowniez byl dlas niej dobrym mezem da rade?

Intencja:
O dobrego meza szczesliwa rodzine Ali ulge w cierpieniu i wytrwalosc w chooraz zdrowie zgode dobrych ludzi bezpieczenstwo opiekuj sie sw Wojciechu Ala Jola Krzyskiem o dary Ducha swietego Boze blogoslawienstwo przemiane madre decyzje dobry tydzien pozytywne zalatwienie trudnej sprawy znanej Bogu nadzieje na lepsze jutro spokojny dobry rok wyjscie z problemu Ali Joli Krzyska oraz nawrocenie tata zeby w naszym domu panowala harmonia spokoj  a tato opamietal sie pracowal byl dobry

Intencja:
bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa.O ochronę przed osobami które chcą te małżeństwo zniszczyć już do końca.O uleczenie mojego serca z bólu że moja żona zdradziła mnie i przespała się z innym mężczyzną.Bardzo też proszę o modlitwę żeby sąd nie skazał mnie na więzienie za napad z nożem i rozbój z kradzieżą czego nie byłem nawet światkiem.Inaczej moje życie cię skończy.Psychicznie jestem już wykończony i żyję codziennie w strachu, błagam pomóżcie mi w modlitwie i bo już nie daję sobie z tym rady i innymi sprawami które mnie już tylko dobijają.
Intencja:
Prosze o modlitwę za nawrócenie Krzysztofa aby odszedl od tego zlego towarzystwa które wpadl. Niech Bóg skruszy jego zawiste serce i niech  Docenił mnie że byłam i kiedyś potrafił przeprośić za wszystko Bóg zapłać